Najnovije Vijesti

SOS

Linja kombëtare SOS për viktimat e dhunës në familje

11201863_1693775237571727_9056915890747817171_n

Çfarë është linja SOS për viktimat e dhunës në familje? Kontakti i parë dhe më i rëndësishëm për mbështetje për gratë dhe fëmijët të cilët kanë përjetuar dhunë. Shërbim të specializuar, falas, 24 orë në dispozicion që garanton përgjigje të shpejtë të  sensibilizuar, dhe të qëndrueshme për nevojat e grave ...

» » »

Predstavnica SOS-a Nikšić u studijskoj posjeti Švedskoj

12497704-stockholm-city

U periodu od 01. do 06. maja, predstavnica SOS-a Nikšić boravila je u studijskoj posjeti Stokholmu, u organizaciji Kvinna till Kvinna. Tokom radnog dijela posjete, učesnice su prisustvovale predavanjima i panel diskusijama na kojima su dijelile svoja iskustva u radu sa žrtvama nasilja. Tokom boravka u Stokholmu, učesnice su imale ...

» » »

xu hướng thời trangPhunuso.vnshop giày nữgiày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ