Home / Uncategorized @bs

Uncategorized @bs

Info-sastanak u Žabljaku

U okviru projekta „Poboljšanje pristupa životu bez nasilja za žene sa iskustvom nasilja u centralnoj i sjevernoj Crnoj Gori“ koji realizujemo u 4 targetirane opštine uradile smo analizu lokalnih ljudskih i infrastrukturnih resursa za borbu protiv nasilja u porodici nad ženama i djevojčicama za opštinu Žabljak. Dobijene rezultate smo prezentovale predstavnicima ključnih ...

» » »

KONFERENCA VJETORE WAVE KËTË VIT MBAHET NË BERLIN

Në progres e sipër është e 18-ta konferencë vjetore e WAVE që është mbajtur në Berlin e quajtur “Të bashkuar të ndalojmë dhunën ndaj grave dhe fëmijëve të tyre”. Në këtë konferencë morën pjesë përfaqësueset e 46 vendeve Evropiane. Koordinatorja e SOS telefonit për gratë dhe fëmijët si viktimë të ...

» » »

xu hướng thời trangPhunuso.vnshop giày nữgiày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ