Home / Linja SOSStrana 2

Linja SOS

Ministri për të drejtat e njerëzve dhe pakicave viziton organizatën tonë

Ministri për të Drejtat e Njeriut dhe Pakicave z. Mehmed Zenka sot ka vizituar qendrën SOS Nikshiq. Ministrin Zenka e njoftuam detajisht mbi punën e arritur të linjës Nacionale SOS në Nikshiq dhe për shërbimin e ri dygjuhësorë gjuhë shqipe/gjuhë malazeze me të cilin kemi zgjeruar kapacitetin e linjës. Zgjerimi ...

» » »

SOS TELEFONI NIKSHIQ KA MBAJTUR KONSULTIME ME SOS TELEFONIN BIJELLO POLE

Përfaqësueset e SOS Nikshiq kanë mbajtur një takim konsultativ me kolegen Nada Ristanoviq, koordinuese e linjës SOS Bijello Pole. Në takim janë shkëmbyer informacione për aktivitetet aktuale dhe iniciativat, për sfidat në punë dhe mënyrën e shmangies së tyre. Është konstatuar se ekzistojne qasje të ngjashme në punë dhe është ...

» » »

GJATË MUAJIT TETOR, LINJA NACIONALE SOS KA MARRË 282 THIRRJE

Linja nacionale SOS për viktima të dhunës në familje,në periudhën prej 01 Tetor deri me 31 Tetor  të vitit 2016 ka marrë gjithsej 282 thirrje. Gjatë muajit të kaluar janë ofruar gjithsej 389 shërbime, nga të cilat 183 kanë qenë shërbime informative, pastaj 108 anonime, 46 këshillime psikologjike, 14 ndërmjetsime ...

» » »

xu hướng thời trangPhunuso.vnshop giày nữgiày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ