Home / Linja SOS / KONSULTIMET E SOS TELEFONIT NIKSHIQ ME SOS TELEFONAT NGA BERANE DHE PLAVA

KONSULTIMET E SOS TELEFONIT NIKSHIQ ME SOS TELEFONAT NGA BERANE DHE PLAVA

SOS Nikshiq, në periudhën  prej 15 Shtatorit deri me 15 Tetor të vitit 2016 ka pasur takime të përbashkëta me koleget të cilat punojnë në SOS telefonin në Berane dhe në Plavë. Kjo ka qenë një mundësi e shkëmbimit të informacioneve dhe aktiviteteve, pervojave dhe sfidave aktuale në punë.

Janë diskutuar dhe konsideruar praktika e mirë në punë, nevoja e harmonizimit në qasjet dhe punën standarte, si edhe nevoja për zgjerimin e bashkëpunimit dhe komunikimit. Në ditët në vijim do të organizohen gjithashtu edhe takime me kolegët nga SOS telefoni nga Ulqini dhe Bijello Pole.

Takimet janë pjesë e projektit “Programi për zhvillimin e standardit të mbrojtjes së fëmijëve nga dhuna familjare”, të cilin SOS Nikshiq e zbaton me përfaqësuesit e UNICEF-it në Mal të Zi dhe me ndihmën financiare të Unionit Evropian.

O SOS Linija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

xu hướng thời trangPhunuso.vnshop giày nữgiày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ