Home / Administratorka (Strana 28)

Administratorka

Ç’FARË ËSHTË DHUNA NË FAMILJE?

Dhuna në familje është dhuna mes partnerëve në lidhje, kur njeri person përpjeket të kontrollojë tjetrin, me ç’rast ai i cili ushtron dhunë përdor frikësimin dhe kërcënimet apo dhunën fizike. Dhuna në familje mund të rritet nga kërcënimet, përmes abuzimit verbal dhe emotiv, deri tek dhuna fizike që ndonjëherë mund ...

» » »

xu hướng thời trangPhunuso.vnshop giày nữgiày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ