Home / Linja SOS

Linja SOS

1 dhjetori – Dita Botërore kundër Sidës!

1 dhjetori – Dita Botërore kundër Sidës! Kjo ditë është poashtu një rast që njerëzit nga e gjithë bota t’u tregojnë solidaritet dhe përkrahje të gjithë atyre që luftojnë kundër HIV – AIDS.

» » »

“16 ditë aktivizmi kundër dhunës ndaj femrave”

Me rastin e fushatës “16 ditë aktivizmi kundër dhunës ndaj femrave” rekomandojmë të shihni filmin “Iron Jawed Angels” me aktoren fenomenale Hilary Swank që të njiheni me luftën e femrave për të drejtat e tyre në Amerikën e atëhershme.  

» » »

xu hướng thời trangPhunuso.vnshop giày nữgiày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ